O naší posedlosti českými značkami již asi víte, a tak není divu, že jsme se pustili do dalšího projektu – aby toho nebylo málo, že? Jednoho hezkého dne jsme se viděly s naší oblíbenou Kamilkou Vodochodskou, o které jsem již psala zde a Kami nám řekla o hezkém projektu – Pasáži českého designu. Že by to mohlo být vhodné místo pro našeho klienta TONAK.

PSD3

Když jsme se sešly s Hankou a Štěpánkou z Pasáže českého designu, bylo jasné, že jedeme na stejné vlně a určitě něco vymyslíme. Dámy vyslovily přání, že by se jim líbilo, kdyby výstavní vitríny, které v pasáži jsou, nebyly vždy jen o jedné značce, ale byly více kreativní a i interaktivní. A to pro nás samozřejmě byla hozená rukavice. A tak jsme začaly přemýšlet, jaké české značky bychom do vitríny umístily, aby se k sobě hezky hodily a pro všechny to byl smysluplný a prospěšný projekt.

Sdílená vitrína v Pasáži českého designu

Sdílená vitrína v Pasáži českého designu

Asi tušíte, že když si něco umaneme, tak to i dopadne a od září se nám podařilo tuto spolupráci nastartovat. A tak vám představujeme společný projekt Za české značky, který zastřešuje brandy jako Baťa, TONAK, TON, Kazeto, Playbag a Woolife, které se nebojí ukázat, že české značky jsou nejen kvalitní a krásné, ale umí spolupracovat a vzájemně se podpořit.

PSD4

Protože Česká republika byla vždy zemí šikovných rukou a kvalitního řemesla. Postupem času jsme však trochu zapomněli na své kořeny a na to, že co je české, je nejen hezké, ale i kvalitní. Jsme rádi, že se vrací doba, kdy české značky opět ožívají a získávají si své zasloužené místo pod sluncem. Podpořte je spolu s námi! Ptejte se po původu výrobků, které si kupujete, kde byly vyrobeny, za jakých podmínek a jak dlouho vám pak dokáží dělat radost? Řekněte NE nekvalitním produktům a podpořte lokální výrobce.

Takže až zase vyrazíte do města, nezapomeňte se zastavit u naší sdílené vitríny v Pasáži českého designu, která se nachází mezi Slovanským domem a ČNB a mrkněte na tento krásný projekt. A navíc, když se s naší vitrínou vyfotíte, tak můžete vyhrát od některé ze značek krásnou cenu. Více informací nejen o soutěži, ale celém projektu naleznete na jeho FB a IG.

Tak podporujme společně české značky!