Pokud se trápíte nebo jste se někdy trápili s pletí, mám pro vás tip na kosmetiku – Institut Esthederm. Celý život se snažím používat kvalitní kosmetiku, protože už mamka mě kdysi učila, že co pleti dáme teď, se nám ve stáří vrátí. Jedna věc jsou samozřejmě geny – pokud je máte kvalitní, máte zčásti vyhráno, ale nic na světě není zadarmo a o svoji pleť musíte pečovat stejně jako o své oblíbené květiny.

Já sama jsem si prošla různými stádii od žádných problémů s pletí po ekzémy, pupínky a akné všeho druhu. Říká se, a pod to se podepíšu, že na našem těle a pleti se odráží to, co si nosíme uvnitř a v hlavě a obličej je první, přes který všechno jde ven. Proto je v první řadě důležité být samy se sebou spokojené a psychicky se netrýznit, nicméně bez správné péče ani to nestačí.
Vyzkoušela jsem už spoustu druhů kosmetiky. Od té levnější přes lékárenskou po dražší až tu nejluxusnější a úplně zbytečnou, než jsem si absolutní spokojenost a zalíbení našla v kosmetice Institut Esthederm.

IMG_5116

Za všechno může ta nejlepší kosmetička na světě Laduška Hladíková Solomonová z Českého Krumlova Kosmetika Lady, u níž jsem kdysi s kosmetikou ve svých 18ti začínala a k níž jsem se po X letech opět vrátila. U ní máte pocit fantastického – bez přehánění – orgasmu, naprostého uvolnění , relaxace a odpočinkové atmosféry, kdy vám dá nejenom skvělou péči, ale poskytne i něco navíc – úžasnou terapii.
(Pokud se vám bude zdát, že se úplně rozplývám, máte pravdu, protože já Ladu prostě MILUJU!!! – promiň Laduš 🙂 ).

Když mě Lada po delší době viděla, lekla se, co se to stalo s mojí pletí za roky, co jsme se neviděly a doporučila mi ošetření u ní v salonu. Byla jsem znovu nadšená z ní, jejího ošetření, kosmetiky IE i toho, jak Lada všemu rozumí a podá vám všechny informace velmi jednoduše a lidsky. Věřila jsem, že mi to pomůže a objednala si základní produkty tzv. převýchovy pleti a po druhém měsíci používání musím říct, že jsem nic lepšího na obličeji nikdy neměla. Jsem vybíravá a chci své pleti i tělu dát vždy jen to nejlepší a u této značky mám konečně pocit, že to tak opravdu je. Mají v portfoliu různé krémy na různé potřeby vaší pleti, nicméně důležitá na začátku pro každého z nás je převýchova pleti a stejně tak je důležité tuto značku začít používat u vybrané kosmetičky v salonu, jelikož jen tak budete vědět, co je pro vás správné, který produkt je přesně určen na míru vaší pleti a vytěžíte z ní maximum.

Protože jak sami tvrdí, “po 35 letech zkušeností s převýchovou pleti už víme, že pro obnovu přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace vhodné domácí péče a pravidelného ošetření v kosmetickém salonu.”

 

IMG_5115

Já si aktuálně ujíždím na řadě s propolisem a zejména v nadcházejícím letním období na jejich naprosto fantastickém opalovacím oleji, který jsem měla možnost vyzkoušet už loni na dovolené a zcela bez přehánění musím říct, že jsem předtím neměla tak krásnou sametovou a přirozeně opálenou pokožku jako při používání tohoto oleje.

Mimochodem líbí se vám jejich heslo? “V Institut Esthederm věříme, že naše pokožka má všechny potřebné zdroje k tomu, aby byla krásná, aby fungovala správně a dozrávala v kráse.”

Tohle není promo a placené PR značce – přestože to tak může znít  – naopak všichni, co nás znáte a čtete, víte že tady píšeme jenom o tom, co máme opravdu rády a já velmi ráda, pokud jsem s něčím spokojená, doporučím to dál, protože chci, aby byli spokojení i všichni ostatní! Takže holky, dámy, ženy, maminky,  babičky, kdokoliv , klidně i muži samozřejmě 🙂 – pokud pro svou pleť chcete to nejlepší, najděte si svůj nejbližší salon nebo jen mrkněte na web Institutu, ať víte, co to obnáší a zjistěte si více informací nebo prostě a jednoduše napište mně a já předám všechny důležité informace a kontakt, kam za tou nejlepší péčí a produkty.

A samozřejmě – smějte se každý den, protože to je pro nás ta nejlepší kosmetika. 😉

Inava