Jméno tohoto podniku je vševypovídající a svůj název si opravdu zaslouží. Cítíte se tady jako doma.
Nejvíce mě nadchly jejich snídaně a domácí pečený chleba. Mňam…mňam…prostě mňaaam! Bože, jak já miluju jídlo! No nic, pokračuju dál.

 

Vše z poctivých kvalitních surovin, snídaně, z nichž nejsem schopna vybrat favorita, vajíčka na všechny způsoby, smoothie, lívance, no gastronomický ráj a ještě za rozumnou cenu.
Jestli mám vybrat jednoho, pak jsou to pečená vejce s avokádem a lívance.
No dobře, jsou to dva favoriti, já vím, ale nemůžu si zkrátka pomoct!!!

 

Koncept obědů a večeří spočívá v tom, že je k dispozici každý den 6 různých jídel a 2-3 polévky. Předtím se můžete podívat na „vzor“ jídel, zmenšenou porci, kde vidíte co vás čeká. Což oceníme zejména my, ženy, vzhledem k tomu, že na nás vizuální vnímání platí víc. Čili dopředu vidíte, co vás čeká a svůj původní výběr jídla tak máte šanci změnit. 🙂

 

Já se cítím v Home Kitchen skvěle a konkrétně v holešovické pobočce opravdu jako doma. Díky mé komunikativnosti a zdejší naprosto fantastické a vyjímečné obsluze, jsme se brzy seznámili a je moc příjemné vejít do podniku, kde vás uvítají slovy: „Ááá, zase Vy, už jste nám scházela! Tak nám to pojďte prozářit.“

 

Prostředí v HK je více do stylu bistra – dlouhé dřevěné stoly a lavice, menší stolky pro menší počet lidí nebo dvojice, takže doporučuji k návštěvě lidem, kteří na tomto místě nebudou očekávat luxus nebo romantický stůl při svíčkách. Je to místo pro setkávání se s lidmi a kde navíc nikdy nevíte, s kým se zrovna seznámíte nebo koho ze svých známých potkáte. Také se tady dobře pracuje, alespoň mně.
Za mě proto very friendly and lovely place! A palec nahoru!

 

PS: Když budete mít štěstí a obsluhovat vás bude Veronika nebo Šárka, bude váš den hned o kapku lepší a o pár úsměvů hezčí.

 

Inava 😉