Mé srdce vždy zaplesá, když objevím něco, co mi dokáže vyřešit situace, se kterými se často setkávám a na která zrovna nemám vhodné řešení. Trička Covert jsou perfektním příkladem. Vlastně i to, jak tato značka vznikla přesně popisuje mé úvodní věty. Tím hlavním impulsem byl můj drahý, který ve své práci velmi často musí nosit košile a obleky, což v létě není zrovna nejoblíbenější kousek šatníku. Míra pocení je u mužů samozřejmě jiná než u žen, ale v létě nás tato problematika trápí všechny – MHD je toho jasným důkazem. 🙂

Zakladatelka a majitelka značky Covert

Zakladatelka a majitelka značky Covert

Tak jsem se pustila do pátrání na internetu, abych nalezla něco, co by tento problém řešilo a narazila na pro mě do té doby zcela neznámou značku Covert.  Příběh této značky se započal během kurzů zaměřených na profesionální image a etiketu, které vedla paní Hana Vydrová. Muži se zde ptali, co mají nosit pod košili, kdy tílka prosvítají, nezabrání propoceným skvrnám v podpaží a bílá trika jsou pod košilí vidět. Paní Hana nevěřila, že na trhu neexistuje řešení, a když se pustila do průzkumu zjistila, že opravdu není. A tak se sama rozhodla tuto mezeru na trhu vyřešit.

Standardní nátělníky a trika se pod košilí rýsují a nevypadají hezky.

Standardní nátělníky a trika se pod košilí rýsují a nevypadají hezky.

A tak vznikla značka Covert. Trika, která jsou v tělové barvě, která zajistí absolutní neviditelnost pod košilí. Díky materiálu (100% mako bavlna) a technologickému zpracování, budete mít pocit, že na sobě žádné tričko nemáte. Díky tomu, že triko je z vysoce savého materiálu, nemusíte se již bát mokrých skvrn na oblečení a volit i barevné košile, na kterých je pot samozřejmě vidět mnohem dříve.  Stejně tak oceníte, že tato trika nemění svůj tvar a nežmolkují se. My ženy jistě oceníme i to, že se nemusí žehlit 🙂

IMG_2188 2

Neviditelné triko – pod košilí se nikde nerýsuje!

Samozřejmě, že všechny tyto informace se můžete dočíst na stránkách výrobce, ale určitě si říkáte, zda to pak v praxi opravdu funguje? Pořídila jsem mému drahému jako překvapení sadu triček na týden – to hlavně kvůli sobě, abych je tak často nemusela prát. Určitě dejte na doporučení ohledně velikosti a pořiďte o číslo menší velikost, než váš muž nosí. A nyní tedy pár praktických poznatků – ano, opravdu pod košilí nejsou vidět a ano, tím myslím i pod bílou. Dnešní muži mohou ocenit i to, že pokud mají tetování, které zrovna nemusí být pod bílou košilí vidět, tak i toto triko vyřeší. V létě je z něj nadšený a ano když bude venku 30, tak vás nezachrání nic, ale minimálně vznik skvrn buď není nebo jej maximálně oddálí.

A svůj praktický rozměr má nakonec i v zimě, kdy je příjemné mít přímo na těle tento funkční bavlněný materiál. Vlastně za naši domácnost – celoroční využití! Rozhodně mohu říct, že toto je naprosto skvělý vynález a takovéto triko by doma měl mít každý muž, který byť jednou za rok vyrazí někam do společnosti či obdrží pozvánku na svatbu, kde se to většinou bez obleku neobejde a většinou je v období léta.

Výroba triček Covert probíhá v ČR

Výroba triček Covert probíhá v ČR

Pokud si říkáte, že cena za takové ne moc hezké triko je vysoká, není tomu tak. Trika vám i při každodenním nošení neztratí tvar a kvalitu. Jsou velkým pomocníkem v běžném životě, jsou kvalitní a 100% vyrobená v Česku. Takže opět tímto nákupem podpoříte českou značku, a to je pro mě vždy taková třešnička na dortu.

Trička Covert jsou i pro ženy

Trička Covert jsou i pro ženy

Trika se dělají samozřejmě i pro ženy, zatím jsem na sobě netestovala, ale vůbec nepochybuji, že ocení i dámy! Takže rozhodně neváhejte a otestujte buď pro sebe nebo udělejte radost své drahé polovičce.

Petja